GOODYEAR Excellence 235/65R17 104W [EB2-70dB] AO MFS

Car and motor accessories


Szukaj w iceneo.pl : Car and motor accessories
GOODYEAR Excellence 235/65R17 104W [EB2-70dB] AO MFS Car and motor accessories

Koszty dostawy

GOODYEAR W - do

Dodatkowe informacje

Czas dostawy : Dostępna ilość:
EXCELLENCE
104
GOODYEAR W - do

GOODYEAR Excellence 235/65R17 104W [EB2-70dB] AO MFS

881.73 zł

890,55 zł

Kategoria:
Marka:

GOODYEAR Excellence 235/65R17 104W [EB2-70dB] AO MFS

Goodyear wprowadza na rynek całkowicie nowy produkt na sezon letni 2005, jakim jest opona klasy High Performance - Goodyear Excellence.

Excellence to najnowsze opony marki Goodyear do samochodów klasy wyższej, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo jazdy, doskonałą przyczepność i znakomity komfort. Innowacyjna konstrukcja najnowszej opony Excellence zawiera opatentowaną technologię zapewniającą lepsze hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach. Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie zapewnia wyskoki poziom przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni. Spiralny ekran pod bieżnikiem i udoskonalona stopka zapewniają precyzję kierowania (nawet opony po pewnym przebiegu) i bardziej komfortową jazdę.

Opony Excellence zostały już homologowane na pierwsze wyposażenie m.in. do: Alfa Romeo (147/156/166), Mercedesa (klasy B i S), oraz VW Passata; ponad 70 kolejnych homologacji jest w trakcie przygotowania.

Wprowadzono również gamę rozmiarów opon przeznaczonych do samochodów typu SUV, do zastosowania szosowego.

Podstawowe dane:
  • rozmiary: 40 (z tego 26 z FP- ochraniacz felgi)
  • profil 14 do 18 cali
  • indeksy prędkości: od 210 do 270 km/h
  • Zestawienie cech opony i korzyści z nich płynących w tabeli poniżej: Cecha Działanie Korzyść Opatentowana technologia zapewniająca bezpieczeństwo Opatentowana technologia maksymalizująca poprzeczną i wzdłużną przyczepność opony do nawierzchni na śliskich drogach Hamowanie i kierowalność na mokrej nawierzchni w nagłych sytuacjach Specjalna silikonowa mieszanka na mokre nawierzchnie Wysoki poziom przyczepności w każdych warunkach dzięki nowym polimerom Najwyższe parametry kierowania na mokrej i suchej nawierzchni Optymalizacja klocków bieżnika Opatentowana zmienna podziałka bieżnika optymalizuje hałas. Ustawione pod kątem klocki bieżnika redukują efekt zetknięcia opony z powierzchnią drogi Niski poziom hałasu wewnątrz pojazdu; hałas rozchodzi się na zewnątrz pojazdu Udoskonalona konstrukcja stopki Jednorodne osadzenie stopki opony na obręczy pozwala uniknąć wibracji Łagodniejsza jazda; Komfort Stabilizatory barkowe Przenoszenie obciążenia w trakcie trudnych manewrów drogowych wspierają i kontrolują sztywniejsze zewnętrzne klocki bieżnika Przyczepność na zakrętach; Kierowalność przy dużych prędkościach; Nagłe hamowanie na suchych nawierzchniach Ekran spiralny Zoptymalizowany rozkład ciśnienia na całej powierzchni kontaktu opony z drogą Precyzja kierowania nawet przy oponie już zużytej

Opinie

Twoja opinia